02122733491

محصولات اسنوا 97/10/19 498 بازدید

شرکت اسنوا برندی شناخته شده است که اقلامی همچون یخچال ، گاز ، تلوزیون ، جاروبرقی ، و … را تولید میکند بسیاری معتقد هستند کالا های این شرکت از کیفیت لازم برخوردار نیستند ولی اینکه چرا به این نتیجه رسیده اند قالبا به خاطر صحبت های دیگر افرادیست که حتی یکبار اقدام به خرید کالاهای ایرانی نکرده اندو تماما در فکر کوباندن شرکت های داخلی و سرخورده کردن مردم نسبت به تمام شرکت ها هستند.

 اسنوا مخفف اسم شرکت ارکان ساختار نوین ایرانیان و زیر مجموعه گروه صنعتی انتخاب می باشد.

اکنون لوازم خانگی اسنوا می تواند روزانه١٥٠٠ شماره اجاق گاز ایستاده،١٠٠٠ دستگاه کولر آبی و١٥٠٠ شماره محصولات توکار ساخت و ارائه نماید. اسنوا نخستین شرکت لوازم خانگی در خاورمیانه می‌باشد که رنگ محصولات خودرا مطابق با خواسته هاي مشتریان فراهم میکند.

اسنوا و کیفیت یخچال های آن از نظر زیبایی و کاراریی دارای سطح متوسط رو به بالایی است . این شرکت٤ دسته بندی را برای یخچال اسنوا در نظر گرفته است.

اسنوا با بیش از ۸۱۸ نمایندگی مجاز در بیش از ۴۵۰ شهر در سراسر کشور یکی از گسترده ترین شبکه های خدمات پس از فروش را جهت ارائه خدمات مطلوب و در دسترس مشتریان محترم ایجاد نموده است که مجموعاً حدود ۱۰۰۰ سرویسکار در چنین مجموعه ای مشغول ارائه خدمات به مشتریان میباشند و این از مهمترین ویژگی های این شرکت بوده که در طی سالیان آینده قصد گسترش بیش از بیش این بخش را دارد.

جالب است بدانید در طرح جدید اسنوا بعد از پایان دوره گارانتی نیز هزینه ایاب و ذهاب تکنسین به مراکز استان ها کاملا رایگان بوده و در صورت خرابی قطعه تنها وجه آن از شما دریافت میگردد و دستمزدی نیز بابت تعویض از شما دریافت نمیگردد.

تعمیر لوازم خانگی اف ایکس سنتر