02122733491

نمایندگی رسمی بوش 97/09/15 561 بازدید

نمایندگی رسمی بوش ، تعمیر لوازم خانگی

چهار شرکت کاسپین، گروه تجاری سناپویان، کاراگستر راژان و مهستان نمایندگان رسمی بوش در ایران هستند.بنابراين گارانتی کاسپین، گارانتی کاراگستر، گارانتی مهستان و گارانتی سناپویان،  گارانتی های اصلی بوش در ایران هستند که تحت عنوان بوش سرویس به مشتریان خود سرویس رسانی می کنند.

پس شما می توانید برای نصب و یا دریافت هرگونه خدمات با هر کدام از آن ها تماس بگیرید و خدماتی یکسان را دریافت نمایید.

شرایط ضمانت نامه بوش سرویس:

١-لوازم خانگی کوچک 2 سال و لوازم خانگی بزرگ 3 سال با تمامی قطعاتشان در برابر هر گونه نقص فنی و تولیدی تحت ضمانت می باشند. مشروط بر اینکه از این لوازم طبق دستورالعمل های مندرج در دفترچه راهنما استفاده شده باشد، کلیه مراحل نصب، راه اندازی و تعمیر آنها توسط کارشناسان مراکز رسمی خدمات انجام شده باشد و دستگاه توسط افرادی به غیر از آنها دستکاری نشده باشد.

٢-نصب، راه اندازی و آموزش استفاده از دستگاه برای یک بار (اولین بار) در طول مدت ضمانت رایگان می باشد.

٣-کلیه محصولات دارای 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

٤-کلیه خدمات شامل 12 ماه ضمانت پس از اتمام مهلت گارانتی می باشند.

٥-ضمانت نامه فقط برای محصولات قابل فروش رسمی در ایران معتبر مي باشد.

٦-تعیین و تثبیت تکنیک های رفع نقص و قطعات جایگزین بر عهده شرکت ما می باشد

٧-قطعاتی که هر چند مدت شامل تعویض و نگهداری می باشند (مانند فیلتر، کیسه جاروبرقی و غیره)، تحت پوشش ضمانت نامه نمی باشند.

٨-آماده کردن محل نصب مطابق با ابعاد دستگاه و تجهیز کردن مکان با زیربنا و تجهیزات مورد نیاز (مانند برق، آب و غیره) بر عهده مشتری می باشد.

٩-صدماتی که پس از تحویل، در حین بارگیری، تخلیه و حمل و نقل به وجود آیند تحت پوشش ضمانت نامه قرار نمی گیرند.

صدمات و خسارت های ناشی از استفاده نادرست از محصول تحت پوشش ضمانت نامه قرار نمی گیرند.

١٠-صدمات و خسارت های ناشی از نوسانات ولتاژ، سیم کشی نادرست و یا استفاده از محصول با ولتاژی به غیر از آنچه بر روی برچسب آن نوشته شده، تحت پوشش ضمانت نامه قرار نمی گیرند.

١١-صدمات و خسارت های ناشی از بلایای طبیعی (زلزله، سیل و غیره) آتش سوزی یا رعدوبرق

همچنین تمام قطعه ها و کالاهایی که توسط بوش به بازار عرضه شده اند در نمایندگی ما دارای گارانتی کتبی 36 ماه هستند پس تا سه سال شما نباید نگران خرابی و یا تعویض این قطعات باشید.

اگر گارانتی دستگاه شما به پایان رسیده باشد و نمایندگی ها و مراکز خدمات پس از فروش بوش تعمیرات لوازم خانگی بوش غالبا آنها را قبول نمی کنند اما جای نگرانی نیست ،مراکز تعمیراتی معتبر و تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش می توانند این مشكل را رفع كنند.